Останато

Каратистите на Макпетрол заминаа на турнир во Хрватска

Каратистите на клубот Макпетрол денеска заминаа за Самобор каде викендот ќе бидат дел од овој најреномиран европски турнир за младите натпреварувачки категории на кадети, јуниори и постари јуниори (У21).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close