Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Камион се изврти и го блокираше автопатот Скопје-Гевгелија, повредени нема 

Камион се изврти вечерва и го блокираше автопатот Скопје-Гевгелија, на околу два километра пред Неготино, повредени нема. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close