0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Изложба „Повеќе од должност“ посветена на Меѓународниот ден на сеќавањето на холокаустот

Изложбата „Повеќе од должност“ свечено ќе биде отворена денеска во Културно информативниот центар по повод 27 јануари - Меѓународниот ден на сеќавање на холокаустот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close