0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Изложба „Повеќе од должност“ посветена на Меѓународниот ден на сеќавањето на холокаустот

Изложбата „Повеќе од должност“ свечено ќе биде отворена денеска во Културно информативниот центар по повод 27 јануари - Меѓународниот ден на сеќавање на холокаустот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close