BotëBotë.Portal

Ivanka Tramp dhe Niki Hejli midis kandidatëve të SHBA-së për shefin e ri të bankës Botërore

Ivanka Tramp, vajza e presidentit amerikan Donald Tramp dhe ish-ambasadorja e SHBA-së në KB, Niki Hejli janë në mesin e kandidatëve për funksionin e kryetarit të Bankës Botërore, publikoi Fajnenshënal tajms.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close