0_Спорт.ПорталКошаркаРезултати

Харден со рекордни 57 поени за нов триумф на Хјустон

Најдобриот кошаркар на Хјустон, Џејмс Харден, имаше одлична ноќ во „Тојата центар“ постигнувајќи повеќе од половината поени за својот тим во победата над Мемфис.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close