0_Спорт.ПорталКошарка

Харден изедначи негативен рекорд во НБА-лигата

Кошаркарот на Хјустон, Џејмс Харден, го повтори „анти-рекордот“ во НБА по број на промашени удари за три поени на еден натпревар. „Брадата“ ноќеска на средбата со Орландо реализира само една тројка од 17 обиди.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close