0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanPolitikë

Han: Marrëveshja e Prespës paraqet sukses gjigant

 Marrëveshja e Prespës është para miratimit në Parlamentin grek, që paraqet sukses gjigant, deklaroi eurokomisari për Zgjerim dhe Politikë Fqinjësore Johanes Han

Back to top button
Close