Тенис

Халеп: Немам што да загубам на натпреварот со Серена

Романската тенисерка Симона Халеп за претстојниот меч во осминафиналето на Австралија опен со Серена Вилијамс рече дека е многу мотивирана.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close