КултураКултура.ПорталСкопје

Град Скопје ги објави поддржаните проекти од културата за 2019

Избрани се добитниците од Конкурсот за финансирање манифестации, проекти и творештво во културата за 2019 година, кој Град Скопје го објави на 15 октомври 2018 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close