КултураКултура.ПорталСкопје

Град Скопје ги објави поддржаните проекти од културата за 2019

Избрани се добитниците од Конкурсот за финансирање манифестации, проекти и творештво во културата за 2019 година, кој Град Скопје го објави на 15 октомври 2018 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close