0_Спорт.ПорталФудбал

Годин ќе се приклучи на Интер во текот на летото

Одбранбениот фудбалер на Атлетико Мадрид, Диего Годин, чиј договор истекува во јуни 2019 година, ќе замина во Интер во летниот трансфер рок, јавува радиостаницата „Кадена СЕР“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close