Дописници МКДОпштински вести

Формирано регионално здружение „Традиционално семејство“

Промовирање и унапредување на семејните вредности е главна задача на новоформираното регионално здружение „Традиционално семејство“, што е основано по иницијатива на граѓани од Кочани и Штип, а кое ќе дејствува на територијата на целата држава.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close