0_МИА Истражува.ПорталТема

Емануел Макрон – боа заводничка

Познатите француски новинари Никола Доменек и Морис Сафран во книгата „Убиецот и поетот",се обидуваат преку серија на разговори со претседателот на Франција, Емануел Макрон да ја откријат тајната што го доведе да биде станар во Елисејската палата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close