ЕвропаЕвропа.Портал

Експлозија во Хаг

Експлозија одекна попладнево во холандскиот град Хаг, при што е урнат предниот дел од една станбена зграда.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close