0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Десет музеи кои ќе бидат отворени во 2019 година

Новата 2019 година ги носи можеби најинтересните информации за музеите кои ќе бидат првпат отворени ширум светот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close