0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Dalja e Kamenosit pritej dhe nuk duhet që të ndikojë në ratifikimin e Marrëveshjes së Prespës

Është tërësisht e pritur dalja e Panos Kamenos nga qeveria dhe kjo nuk do të ndikojë në miratimin e Marrëveshjes së Prespsë në Parlamentin grekek përveç një prolongimi të vogël për disa ditë, komentojnë burime të larta qeveritare për MIA-n.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close