Политика

Честитка на Кирацовски за „Свети Сава“: Да ја градиме Македонија како едно општество

Скопје, 27 јануари 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close