0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Bregziti mund të anulohet, Brukseli në pasiguri

 Votimi i ardhshëm kricial të Parlamentit britanik për Marrëveshjen për Bregzitin i dërgon BE-në dhe Britaninë e Madhe drejt të panjohurës, sepse në tryezë janë të gjitha opsionet, ndërsa shqetësimi po rritet para skenarëve të mundshme, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close