Kultura.SlajderДописници МКДКултураКултура.Портал

Божикен концерт „Химни на Рождество Христово 2019“ во Кратово 

Божикен концерт „Химни на Рождество Христово 2019“ ќе се одржи денеска во Мултимедијален центар, во Кратово во организација на локалната самоуправа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close