БалканБалкан.Портал

Близу Сараево запленети над 100 килограми сканк

Босанската полиција денеска во реонот на Сараево заплени над 100 килограми сканк, при што се уапсени три лица.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close