Дописници МКДКултураКултура.ПорталОпштински вести

Битолската библиотека избира најдобра фотографија на тема „Книгата и зимата“

Националната установа - Универзитетска библиотека „Св.Климент Охридски“ - Битола објави повик за избор на најдобра фотографија на тема „Книгата и зимата“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close