Дописници МКДКултураКултура.ПорталОпштински вести

Битолската библиотека избира најдобра фотографија на тема „Книгата и зимата“

Националната установа - Универзитетска библиотека „Св.Климент Охридски“ - Битола објави повик за избор на најдобра фотографија на тема „Книгата и зимата“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close