0_Спорт.ПорталФудбал

Бензема се приклучи на листата повредени фудбалери на Реал

Центарфорот на Реал Мадрид, Карим Бензема скрши прст на раката на мечот со Бетис и им се придружи на повредените играчи на „кралскиот клуб“, потврди тренерот Сантијаго Солари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close