0_Македонија.ПорталПолитика

Јавна расправа за Националниот оперативен план

Јавна расправа за Националниот оперативен план организира денеска Министерството за информатичко општество и администрација (МИОА).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close