0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Angjushev: Duhet t’i përveshim mëngët dhe të punojmë

Të gjithë ne deri tani prisnim që dikush tjetër të na zgjidh problemin. Me këtë që e bëmë të fundit, e qartë është ardhmëria e Maqedonisë në NATO dhe BE. Absolutisht asgjë nuk kemi bërë nëse këtë tani nuk e shfrytëzojmë që të bëjmë ekonomi më të mirë dhe qytetarët të jetojnë më mirë, porositi sot zëvedëskryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev.  

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close