Дописници МКДСпорт

Академија Пандев ги почна подготовките за продолжението на првенството

Струмичкиот прволигаш „Академија Пандев“ денеска ги почна подготовките за пролетниот дел од првенството на Првата МФЛ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close