Дописници МКДОпштински вести

Заврши изградбата на водоводот и канализација во штипската населба „Шардаван Баши“

Заврши изградбата на новата водоводна и канализациона мрежа во штипската населба „Шардаван Баши“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close