Дописници МКДОпштински вести

Заврши изградбата на водоводот и канализација во штипската населба „Шардаван Баши“

Заврши изградбата на новата водоводна и канализациона мрежа во штипската населба „Шардаван Баши“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close