0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalPolitikë

Zaev: Ulje deri në 150 për qind të gjobave për kundërvajtje

Në procedurë qeveritare hyn ligji për kundërvajtje i cili parasheh uljen e gjobave prej 75 deri në 150 për qind, paralajmëruan sot në konferencë shtypi kryeministri Zoran Zaev dhe ministrja e Drejtësisë, Renata Treneska Deskovska.

Back to top button
Close
Close