0_Македонија.ПорталПолитика

Второ Генерално собрание на СЕПКА во рамки на претседавањето на Македонија

Претставници на полициските служби од сите земји од регионот учествува на второто Генерално собрание на Асоцијацијата на шефови на полициски служби на Југоисточна Европа – СЕПКА во рамки на претседавањето на Република Македонија со оваа асоцијација, што се одржа изминатите два дена во Клубот на пратеници.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close