Дописници МКДОпштински вести

Во Крива Паланка  буџетски форум “Мои пари, моја одговорност”

Презентација на годишните планови, програми и области на дејствување на одделенијата од општина Крива Паланка се одржа на денешниот настан модериран во вид на буџетски форум со цел активно вклучување на граѓаните и организациите во процесот на донесување на буџетот на општината.  

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close