Дописници МКД

Во Битолската Клиничка болница отворена „Роса школo за родителство“

Министерството за задравство и Пивара-Скопје во ЈЗУ Клиничка болница-Битола отворија „Роса школо за родителство“ за едукација и обука на идни родители.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close