Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Оливер Спасовски е најнеспособниот министер за внатрешни работи

Скопје, 22 декември 2018

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close