Сервисни информацииСкопје

Утре без вода дел од корисниците од населба Водно

Дел од корисниците од улица „50-та Дивизија“, фабрика „Окитекс“ и  дел од Клинички Центар во населбата Водно, утре од 9:00 часот ќе останат без вода, соопштуваат од Регионалниот центар за управување со кризи-Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close