Сервисни информацииСкопје

Утре без вода дел од корисниците од населба Водно

Дел од корисниците од улица „50-та Дивизија“, фабрика „Окитекс“ и  дел од Клинички Центар во населбата Водно, утре од 9:00 часот ќе останат без вода, соопштуваат од Регионалниот центар за управување со кризи-Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close