Општински вестиСервисни информацииСкопје

Утре без струја делови од Карпош и Чучер Сандево

Делови од општините Чучер Сандево и Карпош утре во одреден период од денот нема да имаат струја.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб сервисот на МИА.

Логирајте се или контактирајте ја нашата маркетинг служба за подетални информации на

Тел. +389 2 2461600 лок. 235

Е-маил: marketing@mia.mk

Таг
Close