Сервисни информацииСкопје

Утре без струја делови од Карпош и Чучер Сандево

Делови од општините Чучер Сандево и Карпош утре во одреден период од денот нема да имаат струја.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close