0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Јунајтед подготвени да го пуштат Погба во Јуве, сакаат играчи за возврат

Одлуката на раководството е категорична и не зависи на било кој начин од тоа дали Жозе Мурињо ќе продолжи да биде менаџер на тимот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close