BiznesBiznes.PortalEkonomi

Ulet çmimi i derivateve për gjysmë denar për litër

Benzina dhe dizeli prej mesnatës do të lirohen për gjysmë denar për litër, vendosi sot Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRE).

Back to top button
Close