КултураКултура.Портал

Јубилејно 10. издание на манифестацијата „Вапцарови бранувања“

Во Делчево по 10-ти пат се одржа манифестацијата „Вапцарови бранувања“ на која со свои творби се претставија автори од Делчево.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close