Дописници МКДОпштински вести

„Убави сме, свои сме“ втор пат во Струмица

Во Струмица денеска втор пат ќе се одржи модна ревија под мотото „Убави сме, свои сме“ на децата со попреченост. Манифестацијата ја организира Здружението „Вера“ од Струмица.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close