Botë

Trampi dhe Putini nuk do të takohen derisa Rusia e mban anijet ukrainase

 Takim midis presidentit amerikan dhe rus, Donald Tramp dhe Vlladimir Putin nuk do të ketë derisa Rusia i mban anijet ukrainase dhe ekuipazhet të cilat i ka kapur në afërsi të Krimesë, deklaroi sot këshilltari amerikan për siguri kombëtare Xhon Bolton.

Artikulli i plotë është në dispozicion vetëm për parapaguesit e ueb-shërbimit të SHA MIA – Shkup.

Nëse dëshironi të parapaguheni, kontaktojeni sektorin e marketingut të SHA MIA – Shkup.

Таг
Back to top button
Close