0_Македонија.ПорталПолитикаРепортажа

Со надградено знаење и искуство до напредок во кариерата и конкуретност на пазарите

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб сервисот на МИА.

Логирајте се или контактирајте ја нашата маркетинг служба за подетални информации на

Тел. +389 2 2461600 лок. 235

Е-маил: marketing@mia.mk

Таг
Close