Дописници МКДОпштински вести

Се зголемува заштитната цена на такси-превозот во Куманово

Заштитната цена на такси-превозот во Куманово се зголемува од 50 на 60 денари, одлучија советниците на денешната седница.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close