Дописници МКДОпштински вести

Се реконструира објектот на Фондацијата за локален развој во Гевгелија

 Во рамки на проектот „Акцелератор на знаење на мали и средни претпријатија“ финансиран од ЕУ фондовите, во Гевгелија почна обновата на објектот во кој се наоѓаат просториите на Фондацијата за локален развој и развој на информатички технологии.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close