Дописници МКДОпштински вести

Се поставува атмосферска канализација, се решава проблем  на улица „Браќа Миладинови“ во Неготино

Се поставува атмосферска канализација, се решава проблем на улица „Браќа Миладинови“ во Неготино. Вредноста на инвестицијата е три милиони денари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close