Дописници МКДОпштински вести

Се поставува атмосферска канализација, се решава проблем  на улица „Браќа Миладинови“ во Неготино

Се поставува атмосферска канализација, се решава проблем на улица „Браќа Миладинови“ во Неготино. Вредноста на инвестицијата е три милиони денари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close