Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ вработуваше преку тефтери и лотарии, денес важат еднакви услови

Лицмерното ВМРО-ДПМНЕ вработуваше луѓе во институции преку тефтери и лотарии, денес за сите важат еднакви услови за вработување

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close