Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ  го игнорираше проблемост со загадувањето и дозволи да достигне загрижувачки граници

ВМРО ДПМНЕ  го игнорираше проблемост со загадувањето и дозволи да достигне загрижувачки граници, сега институциите преземаат конкретни мерки за почист воздух

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close