Политички партии

СДСМ: Само четири помали компании ја покачиле цената на еден тип на леб

Криминалната ВМРО-ДПМНЕ што донесе сиромаштија во минатото сега манипулира, само 4 помали компании ја покачиле цената на еден тип на леб, надлежните институции ја следат состојбата, спремни да интервенираат 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close