Политички партии

СДСМ:Поврзаноста на Мицкоски со Миленко Неделковски потврдува, нема ништо сменето во ВМРО-ДПМНЕ

Кај раководство на ВМРО-ДПМНЕ и антизападниот пион Христијан Мицкоски присутна е идентична матрица од претходното раководство предводено од осудениот криминалец Никола Груевски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close