Политички партии

СДСМ: Криминалот на ВМРО-ДПМНЕ остави пустош и осиромашени граѓани, сега глуми лажна загриженост

Криминалот на ВМРО-ДПМНЕ остави пустош и осиромашени граѓани, сега глуми лажна загриженост, само 4 помали производители ја покачиле цената на еден тип леб, институциите се подготвени да интервенираат

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close