Политички партии

СДСМ: Дополнителни привилегии за пратениците не се прифатливи

Скопје, 22 декември 2018

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close