0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Антинародното ВМРО-ДПМНЕ залудно се обидува да шири неоснована паника, се постапува професионално, граѓаните се безбедни и сигурни

11 години ВМРО-ДПМНЕ ја партизираше полицијата и ја злоупотребуваше во партиски цели, додека криминалот цветаше по улиците и институциите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close