0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталДописници МКДРепортажа

МИА на саемот на вино во Солун: Виното спријателува, тоа не знае за поделби

Виното спријателува, тоа не знае за поделби, вака изјавија за МИА љубителите на божествената течност, кои неодамна ги сретнавме на вински саем во Солун.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close