Политички партии

СДСМ: Растот на БДП од три отсто потврда за успешноста на владините економски  политики  

Скопје, 6 декември 2018 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close