Политички партии

СДСМ: Растот на БДП од три отсто потврда за успешноста на владините економски  политики  

Скопје, 6 декември 2018 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close